Jdi na obsah Jdi na menu
 


11. ročník 10.1.2015

 

Na 11. ročníku Memoriálu Jaroslava Dubničky v Ostravě Třebovicích se na strat postavilo 40 maratonců. Celkovým vítězem se stal Dan Orálek, který běžel v tréninkovém tempu časem 2:44:43 a v ženách Natalia Pszczolka 4:35:17 hod. z Polska. Z našich běžců byl nejlepší Vladislav Netopil 2:57:04, Pavel Sedlák 3:01:17, Roman Slowioczek 3:33:57 , Stanislav Jančář 3:42:18, Zdeněk Oršový 4:20:40 a Libor Svozil 4:56:37 hod. Půlmaraton vyhrál náš Honza Fousek 1:20:57, Ondřej Dominik 1:24:54, Tomáš Mrajca 1:30:07. Z žen byla nejlepší naše Tereza Šádková 1:38:26, Tomáš Lipina 1:42:50, Jaroslav Hrabuška 1:45:34, Helena Jančářová doběhla na druhém místě 2:16:39 hod. Na  čtvrtmaratonu jsme měli taky své zástupce. Na třetím místě doběhl Alfons Vytisk 50:04, Martina Metzová 59:28 doběhla na druhém místě a Věra Božová 1:03:34 hod. V jednom úseku tratě se běžci brodili vodou, jak je vidět na fotografiích.

2015.jpg

poř. st.č. příjmení jméno narození oddíl 42195 m kategorie
01. 2 ORÁLEK Daniel 29.03.1970  AC Moravská Slávia Brno 2:44:36 1. /do 45/
02. 112 MERVA Milan 02.12.1985  Trilife 2:46:22 2. /do 45/
03. 108 VABROUŠEK Petr 27.09.1973  Trilife Zlín 2:50:30 3. /do 45/
04. 38 NETOPIL Vladislav 31.08.1981  Slavkov 2:56:53 4. /do 45/
05. 26 SEDLÁK Pavel 05.11.1971  Maraton klub Seitl Ostrava 3:01:17 5. /do 45/
06. 115 BALÁŽ Roman 07.06.1965  Baláž Extreme Team Ostrava 3:08:48 1. /46-55/
07. 7 JAKUBIK August 05.01.1959  KRS TFFK Jastrzab Ruda Slaska 3:09:50 1. /56-65/
08. 99 PETRÁŠ Rostislav 30.08.1965  Novojícký Kotúč 3:26:46 2. /46-55/
09. 49. ŘEHÁK Vladimír 12.07.1988  Velichovsko 3:27:58 6. /do 45/
10. 139 KOPEČNÝ Dušan 01.06.1973  Biatlon Prostějov 3:29:17 7. /do 45/
11. 113 SLOWIOCZEK Roman 28.02.1959  Maraton klub Seitl Ostzrava 3:33:46 2. /56-65/
12. 118 PECH David 21.08.1988  Tučňáci Tandem 3:34:34 8 /do 45/
13. 25 BOLEK Rostislav 22.10.1965   3:34:47 3. /46-55/
14. 46 JANČÁŘ Stanislav 21.01.1967  Maraton klub Seitl Ostrava 3:42:07 4. /46-55/
15. 32 ŠČIBRAN Miroslav 09.04.1977  Diamond Gymnyzium Žilana /SVK/ 3:34:07 9. /do 45/
16. 30 MATYSČÁK Pavel 18.09.1980   3:43:35 10. /do 45/
17. 36 SIMON Alexander 17.11.1947  DS Žilina  /SVK/ 3:46:57 1. /nad 65/
18. 119 JANKŮ Petr 09.07.1974  TJ Liga 100 Olomouc 3:47:38  11. /do 45/
19. 116 MACH David 13.12.1988  OSTRAVA-Poruba 3:49:14  12. /do 45/
20. 23 DVOŘÁČEK Vlastimil 23.03.1959  Doudleby nad Orlicí 3:49:45 3. /56-65/
21. 106 BORSKI Roman 12.01.1989  Unikátní zákusek 3:50:05 13. /do 45/
22. 16 HASAL Miroslav 05.09.1965  www.behej.com 3:52.38 5. /46-55/
23. 120 LENHART Vít 30.10.1982  TJ Liga 100 Olomouc 3:53:24 14. /do 45/
24. 17 HRČEK Petr 04.06.1961   3:55:12 6. /46-55/
25. 35 MOCZEK Andrzej 21.09.1960  Vera Atteczki Bielsko-Biala  /POL/ 3:56:06 4. /56-65/
26. 21 VOSTRÝ Miroslav 19.06.1977  Maraton klub Kladno 4:00:25 15. /do 45/
27. 19 BOROJA Drago 04.11.1953  100 Maraton 4:02:20 5. /56-65/
28. 24 KRUMER Miroslav 02.07.1949  MK Ostrov 4:05:37 2. /nad 65/
29. 11 SZCZERBA Andrzej 03.12.1972  Sosnowic /POL/ 4:08:45 16. /do 45/
30. 142 KOLLER Pavel 17.01.1970  Bezdědice 4:10:25 17. /do 45/
31. 22 SADÍLEK Václav 30.06.1950  Albrechtice 4:16:36 6. /56-65/
32. 117 ORŠOVÝ Zdeněk 12.10.1961  Maraton klub Seitl Ostrava 4:20:29 7. /46-55/
33. 20 LYSCARZ Józef 29.03.1980  ZOLL RUNNERS /POL/ 4:22:43 18. /do 45/
34. 103 PSZCZÓLKLA Natalis 01.01.1986  POLSKA 4:35:17 1. /ženy/
35. 37 SVOZIL Libor 05.10.1971  Maraton klub Seitl Ostrava 4:56:26 19. /do 45/
36. 107 KOPECKÝ Zdeněk 30.12.1937  BUDVAR České Budějovice 5:19:26 3. /nad 65/
37. 3 BŘEZINA Jiří 24.03.1939  SK Přerov 5:54:40 4. /nad 65/
  13 ROUDNICKÝ Milan 26.08.1968  SKŠ Jablonné v Podještědí NF  /46-55/
  14 SVOBODOVÁ Veronika 12.12.1986  Varnsdorf NF  /ženy/
  39 NÁVRAT Radan 25.03.1974  SK FUGA NF  /do 45/

 

poř. s.č. příjmení jméno narození oddíl 21100 m
01. 73 FOUSEK Jan 11.01.1991  Maraton klub Seitl Ostrava 1:20:46
02. 74 BURSA Radomír 14.10.1972  Trilife 1:23:07
03. 89 DOKULIK Zdeněk 15.09.1980  Olomouc 1:24:37
04. 62 DOMINIK Onřej 23.0/8.1977  Maraton klub Seitl Ostrava 1:24:41
05. 70 ŠKAPA Marek 06.09.1971  X-AIR Ostrava 1:29:38
06. 58 MRAJCA Tomáš 31.10.1972  Maraton klub Seitl Ostrava 1:29:55
07. 94 PAPEŽÍK Jiří 29.08.1992  SDH Svinov 1:30:51
08. 78 PETRÁSEK Václav 04.05.1976  Trilife Zlín 1:31:37
09. 91 HELEŠ Igor 12.12.1961  BK SaK Ložiska Karviná 1:31:43
10. 92 WALA Petr 25.10.1971  BK SaK Ložiska Karviná 1:33:46
11. 82 ŠÁDKOVÁ Tereza 14.04.1973  Maraton klub Seitl Ostrava 1:38:17
12. 85 MALOŠÍK Jan 30.04.1985  Dolní Lutyně 1:38:48
13. 90 LIPINA Tomáš 23.02.1966  Maraton klub Seitl Ostrava 1:42:41
14. 88 HRABUŠKA Jaroslav 15.07.1957  Maraton klub Seitl Ostrava 1:45:25
15. 76 KREIZL Henrich 27.09.1966  BK SaK Ložiska Karviná 1:45:26
16. 54 KRUCZYŃSKI Mariusz 18.08.1976  Zywiec 1:46:48
17. 56 KRUCZYŃSKI Marian 23.10.1953  Zywiec 1:46:49
18. 68 VANĚK Václav 04.04.1977  Cafe Bajer Pardubice 1:51:10
19. 66 MISAŘ Matěj 18.07.1992  Moovies and Anni mass Aceur 1:51:25
20. 81 CAMFRLA René 24.08.1966  Valašské Meziříčí 1:53:19
21. 93 HLAVICA Pavel 22.10.1968  Orli Ostrava 1:54:45
22. 53 VERNARSKÝ Jaroslav 22.04.1967  Pepa Team Ostrava 1:57:01
23. 51 TOMAN Andrzej 09.04.1962  Stanowice /POL/ 1:58:56
24. 57 VAVREČKA Luděk 19.05.1966  Vratimov 2:06:24
25. 71 JANČÁŘOVÁ Helena 22.01.1970  Maraton klub Seitl Ostrava 2:16:30

 

poř.   příjmení jméno narození oddíl 10550 m
01. 121 STANOVSKÝ Michal 28.05.1993  SSK Vítkovice 0:40:16
02. 137 WEISS Robin 29.12.1989  Ostrava 0:49:09
03. 126 VYTISK Alfons 01.11.1949  Maraton klub Seitl Ostrava 0:50:04
04. 128 CELUCH Petr 02.07.1988  REGIORUN 0:51:34
05. 140 CELUCH Milan 07.03.1966 Slávia Havířov 0:51:46
06. 138 CHMIEL Filip 19.02.1990  Regio Run 0:54:36
07. 132 RUDOLFOVÁ Lenka 20.10.1987  SK Pacetluky 0:55:45
08. 129 ZÁVADA Filip 00.00.1986  OSTRAVA-Poruba 0:55:46
09. 133 KREJZLOVÁ Věra 14.02.1966  BK SaK Ložiska Karviná 0:59:28
10. 141 KADLEC Matěj 02.05.2000  Baláž Extreme Team Ostrava 1:00:24
11. 125 LUKŠA Radek 22.08.1974  OSTRAVA-Poruba 1:00:34
12. 123 BYTOMSKÝ Petr 11.10.1984  OSTRAVA-Poruba 1:00:46
13. 136 BOŽOVÁ Věra 10.11.1966  Maraton klub Seitl Ostrava 1:03:34
14. 135 METZOVÁ Martina 12.09.1971  Maraton klub Seitl Ostrava 1:04:58
15. 124 POLÍNKOVÁ Kateřina 31.01.1982  Znojmo 1:12:16
16. 143 HÁJOVSKÝ Tomáš 15.02.1964  Hlučín NF
17 122 BOTH Martin 18.05.1987  Maraton klub Seitl Ostrava NF

Dubnicka_maraton 1

Dubnicka_maraton 2