Jdi na obsah Jdi na menu
 


12. ročník 9.1.2016

V sobotu se v Ostravě - Třebovicích uskutečnil Memoriál Jaroslava Dubničky, v jehož rámci se běžel 12. ročník maraton a 7. ročník půlmaratonu. Počasí se pro nás běžce umoudřilo. Nebyly kruté mrazy jako před týdnem, ani nás nečealo brodění jezerem, jak tomu bylo loni. Trať i tak nebyla jednoduchá. Často to klouzalo a někteří závodníci byli nuceni si prohlédnout kolegy z horizontální perspektivy.
Do cíle maratonu doběhlo 33 borců. V mužích si svůj sólozávod běžel Daniel Orálek (AC Moravská Slávia Brno), který zvítězil v čase 2:39:10 hod. Jediná žena a tím pádem také vítezka byla naše Iva Pachtová. Její čas v cíli byl 3:32:07 hod.

            čas  
poř. st.č. příjmení jméno narození oddíl 42195 m kategorie
01. 49 ORÁLEK Daniel 29.03.1970  AC Moravská Slávia Brno 2:39:10 1. /do 45/
02. 35 BASA Przemyslaw 16.12.1973  KRS TKKF Jastrzab Ruda Ślaska 2:59:24 2. /do 45/
03. 136 BOROVEC Alexandr 20.01.1976  Choceň 3:04:45 3. /do 45/
04. 128 SEDLÁK Pavel 05.11.1971  Maraton klub Seitl Ostrava 3:07:57 4. /do 45/
05. 138 HORNÝ Pavel 15.03.1973  Přerov 3:14:19 5. /do 45/
06. 11 JAKUBIK August 15.01.1959  Ruda Ślaska 3:16:02 1. /56-65/
07. 2 TOMÁNEK Roman 11.10.1960  Gallak Slavičín 3:18:55 2. /56-65/
08. 17 ŠČIBRAN Miroslav 09.04.1977 Sirka Amiza Žilina 3:19:52 6. /do 45/
09. 144 PETRÁŠ Rostislav 30.08.1965  Novojický Kotúč 3:23:13 1. /46-55/
10. 121 BEZROUK Jiří 26.07.1962  Consultec Sevice Birno 3:23:58 2. /46-55/
11. 142 ĎURIGA Stanislav 20.08.1961  Trenčín 3:31:09 3. /46-55/
12. 137 SKIBA Petr 03.05.1977  Ostrava 3:31:16 7. /do 45/
13. 30 PACHTOVÁ Iva 26.09.1970  Maraton klub Seitl Ostrava 3:32:07 1. /ženy/
14. 133 MATYŠČÁK Pavel 18.09.1980  Rožnov pod Radhoštěm 3:47:22 8. /do 45/
15. 139 JANKŮ Petr 09.07.1974  Liga 100 Olomouc 3:53:32 9. /do 45/
16. 126 JANČÁŘ Stanislav 21.01.1967  Maraton klub Seitl Ostrava 3:54:38 10. /do 45/
17. 7 HRČEK Petr 04.06.1961  Brandýs nad Labem 3:56:37 11. /do 45/
18. 124 LYSCARZ Józef 29.03.1980  Wskrzesrenie nic maratonu 3:57:44 12. /do 45/
19. 37 BOROJA Drago 04.11.1953  40 latek Serbia 3:58:16 3. /56-65/
20. 140 LENHART Vít 30.10.1982  Liga 100 Olomouc 3:58:47 13. /do 45/
21. 123 KUBÁLE Josef 27.11.1972  Mladá Vožice 3:59:13 14. /do 45/
22. 141 KOVALČÍK Vladimír 10.06.1951  Trenčín 3:59:46 4. /56-65/
23. 22 KELE Gejza 17.07.1965  Komárno Maratón 4:10:59 4. /46-55/
24. 24 SIMON Alexander 17.11.1947  DS Žilina 4:12:23 1. /nad 66/
25. 19 SADÍLEK Václav 30.06.1950  Albrechtice 4:17:46 2. /nad 66/
26. 122 VOSTRÝ Miroslav 19.06.1977  MK Kladno 4:28:03 15. /do 45/
27. 23 BÖGI Alexander 23.12.1952  Dunajská Streda 4:28:18 5. /56-65/
28. 36 PORTERO Antonio 02.02.1973  Barcelona 4:32:07 16. /do 45/
29. 32 MACHALSKÝ Ondřej 15.07.1987  Valašské Meziříčí 4:33:25 17. /do 45/
30. 132 STIBOR Miroslav 04.11.1952  Ostrava 4:36:28 6. /56-65/
31. 125 BIELICKI Mirek 11.02.1975  Ultraj run 4:38:26 18. /do 45/
32. 20 SVOZIL Libor 05.10.1971  Maraton klub Seitl Ostrava 4:49:48 19. /do 45/
33. 3 BŘEZINA Jiří 23.04.1937  Přerov 5:59:15 3. /nad 66/
  13 SZCZERBA Andrzej 03.12.1972 Sosnowiec NF  /do 45/
            21100 m  
01. 103 DOMINIK Ondřej 23.08:1977  Maraton klub Seitl Ostrava 1:23:00 1. /muži/
02. 82 RAŠKA Daniel 17.09.1996  TJ Slezan Frýdek-Místek 1:23:16 2. /muži/
03. 113 DOKULIL Zdeněk 15.09.1980  Olomouc 1:23:53 3. /muži/
04. 195 ŠKAPA Marek 06.09.1971  X-AIR Ostrava 1:31:16 4. /muži/
05. 117 PÁLENÍK Ervín 15.04.1962  Trenčín 1:31:26 5. /muži/
06. 78 MRAJCA Tomáš 31.10.1972  Maraton klub Seitl Ostrava 1:33:26 6. /muži/
07. 194 PASTOROVÁ Petra 06.01.1977  Maraton klub Seitl Ostrava 1:35:26 1. /ženy/
08. 199 ŠÁDKOVÁ Tereza 14.04.1973  Maraton klub Seitl Ostrava 1:35:26 1. /ženy/
09. 196 HLOUŠEK Aleš 19.03.1987  FC Vřesina 1:37:43 7. /muži/
10. 70 WALA Petr 25.10.1971  BK SaK Ložiska Karviná 1:39:27 8. /muži/
11. 74 MALÍK Lukáš 23.11.1983  Maraton klub Seitl Ostrava 1:39:48 9. /muži/
12. 73 MEJER Krzysztof 27.08.1989  Ruda Ślaska 1:39:57 10. /muži/
13. 198 KREJČÍ Dalibor 13.04.1974  Štrodlovský mokasín 1:40:50 11. /muži/
14. 106 LIPINA Tomáš 23.02.1966  Maraton klub Seitl Ostrava 1:40:50 12. /muži/
15. 99 DVORSKÝ Ladislav 10.02.1965  Maraton klub Seitl Ostrava 1:42:09 13. /muži/
16. 76 JEŘÁBEK Kamil 11.02.1976  Ostrava 1:43:15 14. /muži/
17. 91 JALŮVKA Tomáš 16.08.1977  Caramba Team 1:44:17 15. /muži/
18. 96 NITKA Radek 27.04.1984  Hoba Runners Vratimov 1:44:41 16. /muži/
19. 116 HRABUŠKA Jaroslav 15.07.1957  Maraton klub Seitl Ostrava 1:45:05 17. /muži/
20. 94 ČERVENKA Dalibor 18.07.1970  Maraton klub Seitl Ostrava 1:46:05 18. /muži/
21. 89 MINAŘÍK Petr 20.02.1971  Maraton klub Seitl Ostrava 1:47:12 19. /muži/
22. 81 FIŠEROVÁ Barbora 16.02.1975  SK Oceláci Ostrava 1:47:32 3. /ženy/
23. 90 JALŮVKOVÁ Renata 08.07.1978  Caramba Team 1:49:01 4. /ženy/
24. 62 CELUCH Milan 07.03.1966  Slávia Havířov 1:49:01 20. /muži/
25. 112 HANZL Jiří 16.01.1988  Klimkovice 1:51:03 21. /muži/
26. 25 SMOLA Josef 09.02.1951  Maraton klub Seitl Ostrava 1:51:09 22. /muži/
27. 118 ŠKRDOVÁ Danuše 29.07.1965  Maraton klub Seitl Ostrava 1:51:54 5. /ženy/
28. 51 CELUCH Petr 02.07.1988  Regio Run 1:54:47 23. /muži/
29. 56 VERNARSKÝ Jaroslav 22.04.1967  Pepa Team Frýdek-Místek 1:55:02 24. /muži/
30. 38 PODMELOVÁ Vilma 02.07.1962  AC Moravská Slávia Brno 1:56:23 6. /ženy/
31. 88 CAMFRLA René 24.08.1966  Valašské Meziříčí 1:56:57 25. /muži/
32. 92 RUDOLFOVÁ Lenka 23.10.1987  SK PACET LUKY 1:57:05 7. /ženy/
33. 120 LUKSZA Radek 22.08.1974  Maraton klub Seitl Ostrava 1:57:11 26. /muži/
34. 142 JADRNÍČEK Petr 29.09.1957  Lokomotiva Ostrava 2:01:12 27. /muži/
35. 197 JADRNÍČEK Jan 07.01.1983  Ostrava 2:01:12 28. /muži/
36. 143 PSZCZÓLKA Natália 01.01.1986   2:02:06 8. /ženy/
37. 93 RAJDUS Vojtěch 13.04.1987  SRG Havířov 2:03:42 29. /muži/
38. 85 HEHEJÍKOVÁ Lenka 29.01.1974  Maraton klub Seitl Ostrava 2:24:08 9. /ženy/
  58 JASEK Tadeusz 31.10.1955  PZ WLA Toruň NF  /muži/
               
            15825 m  
  107 STEFANIAK Zbygniew 14.01.1974  Maraton klub Seitl Ostrava  3:45:00  1. /do 45/
            TPO  
            10550 m  
01. 141 ŘEZÁČ Martin 20.04.1982  MT Ostrava 0:44:23  
02. 130 WALA Jan     0:46:24  
03. 143 GRUCHALOVÁ Lucie 23.09.1984  Ostrava 0:48:01  
04. 134 ZBOŘILOVÁ Ivana 07.10.1982  BK SaK Ložiska Karviná 0:50:57  
05. 131 MINAŘÍK Samuel 14.10.1991  Havířov 0:54:55  
06. 133 ŠVIDRNOCHOVÁ Lenka 14.07.1999  SK OB Ostrava 0:55:42  
07. 136 NÁVRAT Václav 07.08.1973  Hlučín 0:55:51  
08. 147 ŽUREK Mia 28.07.2007  JOF-X-TEAM Ostrava 0:55:51  
09. 53 CHMIEL Filip 19.02.1990  Regio Run 0:55:57  
10. 135 PACH Radomír 24.06.1966  Maraton klub Seitl Ostrava 0:56:39  
11. 138 DOMINIKOVÁ Jana 18.12.1978  Maraton klub Seitl Ostrava 0:57:01  
12. 146 ŽURKOVÁ Eva 27.11.1975  JOF-X-TEAM Ostrava 0:57:50  
13. 145 ŽUREK Jiří 28.05.1983  JOF-X-TEAM Ostrava 0:57:51  
14. 148 HÁJOVSKÝ Tomáš 15.02.1964  Hlučín 0:59:18  
15. 139 BOŽOVÁ Věra 10.11.1966  Maraton klub Seitl Ostrava 1:02:09  
16. 137 METZOVÁ Martina 12.09.1971  Maraton klub Seitl Ostrava 1:02:26  
  140 ŠOTKOVSKÁ Renata 15.03.1967  PM ZOS NF  
  132 SOCHOR Tomáš 03.06.1963  SK Hoby Havířov NF  
               
    počasí: zataženo, polojasno, teplota asi 0°C - 2°C.