Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. ročník 10.1.2009

V mrazivém počasí nastoupilo na start maratonské trati celkem 20 závodníků. Mezi nimi se překvapivě objevily i Jarka Pokorová a polský rychlík Natalia Psczólka Maja.
Celkovým vítězem se stal, v loňském roce bramborový, Marek Procházka za 2:58:39. Pro druhé místo si doběhl Orel Jaroslav Scherrer z Moravských Budějovic. Třetí místo vybojoval náš starý známý Roman Slowioczek z Jablunkova.
Ženskou kategorii vyhrála mladičká Šárka Krčková z Olomouce před již o pár řádků výše zmíněnými závodnicemi.
Půlmaraton vyhrál Černý jezdec Petr Wala a to i přesto, že jej odběhl rekreačním tempem.

 


"Jarka už toho má plné zuby" a
dalších 145 zajímavých snímků, které nám připravil HALLOOTTO, najdete na Rajčeti. Na Rajče jsme přidali dalších 48 snímků Vladimíra Kešky Langera ,
 

http://mkseitl.rajce.idnes.cz/Maraton_Dubnicka_I/

http://mkseitl.rajce.idnes.cz/Maraton_Dubnicka_II/

 

poř. příjmení jméno narození oddíl 42195 m kategorie
             
01. PROCHÁZKA Marek 18.05.1974  TJ Šumperk 02:58:39  1. /do 39/
02. SCHERRER Jaroslav 20.09.1960  OREL Moravské Budějovice 03:18:50  1. /40-49/
03. SLOWIOCZEK Roman 28.02.1959  Jablunkov 03:22:26  1. /50-59/
04. JUŘICA Pavel 26.05.1979  Maraton Klub Seitl OSTRAVA 03:29:12  2. /do 39/
05. PERKNOVSKÝ Radim 12.02.1982  SK Prostějov 03:31:35  3. /do 39/
06. CELUCH Milan 07.03.1966  Slávia Havířov 03:44:45  2. /40-49/
07. ZEJDA Ivo 23.07.1956  Moravská Slávia Brno 03:49:35  2. /50-59/
08. HRČEK Petr 04.06.1961  Brandýs nad Labem 03:58:44  3. /40-49/
09. KRČKOVÁ Šárka 20.05.1988  Liga 100 Olomouc 03:59:12  1. žena
10. SVOZIL Libor 05.10.1971  Maraton Klub Seitl OSTRAVA 04:00:07  4. /do 39/
11. JANDÁSEK Michal 09.04.1979  FACIN klub Žeravice 04:02:52  5. /do 39/
12. VOSTRÝ Miroslav 19.06.1977  MK Žebrák 04:14:21  6. /do 39/
13. KRUMER Miroslav 02.07.1949  Ostrov 04:18:21  1. /60-69/
14. PSZCZÓLKA Natalia 01.01.1986  POLSKO 04:19:43  2. žena
15. POKOROVÁ Jaroslava 22.10.1972  HAC Praha 04:20:02  3. žena
16. HOSTAŠA Karel 05.10.1971  Přerov 04:23:46  7. /do 39/
17. KREJSA Václav 13.02.1952  AVC Praha 04:35:57  3. /50-59/
18. BŘEZINA Jiří 23.04.1939  SK Přerov 04:54:40  1. /70-79/
19. MACZO András 08.09.1949  FutaPest Budapest /Hungary/ 05:16:18  2. /60-69/
20. ZIKEŠ František 25.03.1928  TJ SLEZAN Frýdek-Místek 05:48:04  1. /nad 80/
          21100 m  
21. WALA Petr 25.10.1971  BK SAK Ložiska Karviná 01:29:39 1. /do 39/
22. CAMFRLA René 24.08.1966  Valašské Meziříčí 01:44:13  1. /40-49/
23. BLOKŠA Martin 10.04.1990  Krmelín 01:44:35  2. /do 39/
24. MASNICA Oto 30.08.1967  OSTRAVA-Poruba 01:45:42  2. /40-49/
25. KOPECKÝ Zdeněk 30.12.1937  Budvar České Budějovice 01:51:57  1. /70-79/
26. NIEDOPYTALSKI Marcin 16.08.1982  POLSKO 01:53:22  3. /do 39/
27. MRAJCA Tomáš 31.10.1972  Maraton Klub Seitl OSTRAVA 01:54:21  4. /do 39/
28. LEPKA Václav 16.06.1957  JORY OSTRAVA 01:57:00  1. /50-59/
29. ĎURIČ Luboš 24.09.1978  KLMN. SK /Slovensko/ 02:37:55  5. /do 39/
          15825 m  
30. STEFANIAK Zbygniew 14.01.1974  POLSKO 03:08:00 1. /do 39/
          TPO  
  ZIKEŠ a  MACZO startovali v 9:15 hodin.      
  počasí: sníh asi 5-10 cm /trasa prohrábnutá/ teplota -6 - asi -3°C , místy sněžení.