Jdi na obsah Jdi na menu
 


14. ročník 13.1.2018

jd.jpg

    Lednový Třebovický maraton - Memoriál Jaroslava DUBNIČKY sobota 13.01.2018 10.01 - 14.ročník
              čas  
poř. st.č. příjmení jméno narození stát oddíl 42195 m kategorie
                 
01. 53 TICHÝ Peter 12.03.1969 SVK  Kysucké Nové Mesto 2:48:22 1. /46-55/
02. 88 VONDRÁK Zbyněk 23.12.1975 CZE  Vinařství Vondrák Mělník 2:50:19 1. /do 45
03. 9 PROCHÁKA Marek 18.05.1974 CZE  TJ Šumperk 2:53:12 2. /do 45/
04. 20 BASA Przemyslaw 16.12.1973 POL  KRS TKKF "Jastrzab" Ruda Ś. 2:57:54 2. /46-55/
05. 46 HORNÝ Pavel 15.03.1973 CZE  PJK Přerov 3:06:39 3. /46-55/
06. 74 SCHMIDT Milan 26.08.1985 CZE  TEFI - TEX 3:09:32 3. /do 45/
07. 11 TOMÁNEK Roman 11.10.1960 CZE  Gallak Slavičín 3:09:50 1. /56-65/
08. 36 ĎURIGA Stanislav 30.08.1961 SVK  Trenčín 3:16:03 2. /56-65/
09. 29 JUŘICA Pavel 26.05.1979 CZE  Maraton klub Seitl Ostrava 3:16:42 4. /do 45/
10. 28 BRÁZDIL Daniel 18.01.1975 CZE  Ultra Warrior 3:25:52 5. /do 45/
11. 24 KABAJA Jiří 31.07.1974 CZE  Běhat nás baví 3:27:28 6. /do 45/
12. 35 SMĚŠNÝ Pavel 06.05.1968 CZE  Vikýřovice 3:27:41 4. /46-55/
13. 40 PAVLACKÝ Jaroslav 30.12.1962 SVK  Trenčianské Teplice 3:28:24 3. /56-65/
14. 23 KUCKO Miroslav 19.05.1958 CZE  Liberec 3:31:49 4. /56-65/
15. 70 KREJČÍ Ivo 19.06.1957 CZE  3atlon team Uničov 3:32:38 5. /56-65/
16. 12 MENCNER Adrian 06.03.1970 POL  Aktywni sportowo 2015 Baków 3:36:29 5. /46-55/
17. 32 ČAPKA František 17.02.1968 CZE  Minerva Boskovice 3:37:07 6. /46-55/
18. 76 ŽŮREK Jiří 28.05.1983 CZE  Jof-X Team Ostrava 3:37:18 7. /do 45/
19. 25 MICHALIČKA František 16.10.1964 SVK  ŠKP Žilina 3:38:11 7. /46-55/
20. 50 SVOZIL Libor 05.10.1971 CZE  Maraton klub Seitl Ostrava 3:39:20 8. /46-55/
21. 17 DWORSKI Marek 10.05.1955 POL  AKMB Pedziwiatr Gliwice 3:41:34 6. /56-65/
22. 7 CZUCHWICKI Waclaw 09.03.1958 POL  Jaskiniowiec Rajevo 3:43:05 7. /56-65/
23. 43 JANKŮ Petr 09.07.1974 CZE  Liga 100 Olomouc 3:45:22 8. /do 45/
24. 41 FLATANOVSKÝ Zdeněk 04.09.1961 CZE  Budišov nad Budišovkou 3:45:47 8. /56-65/
25. 42 ZÁRUBOVÁ Pavla 29.08.1990 CZE  Frýdek-Místek 3:46:15 1. /ženy/
26. 19 SLEWCZYK Urszula 28.10.1973 POL  AUGUSTEAM 3:52:44 2. /ženy/
27. 30 JANDÁSEK Michal 09.04.1979 CZE  Facin klub 3:52:46 9. /do 45/
28. 6 SHELEPEN Viacheslav 22.09.1964 RUS  SPB 3:56:48 9. /46-55/
29. 27 LUKSZA Radek 20.08.1974 CZE  Maraton klub Seitl Ostrava 4:00:12 10. /do 45/
30. 22 KUBÁLE Josef 27.11.1972 CZE  Mladá Vožice 4:02:09 10. /46-55/
31. 62 NEJEDLÝ Petr 04.03.1974 CZE  MK Praha 5 4:02:21 11. /do 45/
32. 21 HRČEK Petr 04.06.1961 CZE  Brandýs nad Labem 4:02:35 9. /56-65/
33. 38 KRUMER Miroslav 02.07.1949 CZE  MK Ostrov 4:06:02 1. /nad 65/
34. 48 LENHART Vít 30.10.1982 CZE  TJ Liga 100 Olomouc 4:06:35 12. /do 45/
35. 31 JADRNÍČEK Petr 29.09.1957 CZE  Pedro 43 Poruba 4:09:27 10. /56-65/
36. 13 VERNARSKÝ Jaroslav 22.04.1967 CZE  Pepa Team Frýdek-Místek 4:09:38 11. /46-55/
37. 37 KOVALČÍK Vladimír 10.06.1951 SVK  Trenčín 4:10:21 2. /nad 65/
38. 49 LINHART Milan 19.11.1964 CZE  KBA Grafitec Dobruška 4:10:21 12. /46-55/
39. 78 DEDEK Vladimír 18.03.1978 CZE  BK Olbramice 4:11:53 13. /do 45/
40. 18 SIWEK Krzysztof 14.04.1967 POL  Zloty Stoh 4:15:09 13. /46-55/
41. 8 PSZCZÓLKA Natalia 01.01.1986 POL  Baźanowice 4:16:21 3. /ženy/
42. 5 SIKORA Alicja 20.09.1952 POL  Bielsko-Biala 4:21:57 4. /ženy/
43. 56 JANČÁŘ Stanislav 21.01.1967 CZE  Maraton klub Seitl Ostrava 4:31:37 14. /46-55/
44. 2 TROMBÍK Emil 27.10.1946 CZE  Český Těšín 4:38:14 3. /nad 65/
45. 51 VOSTRÝ Miroslav 19.06.1977 CZE  MK Kladno 4:38:29 14. /do 45/
46. 39 SADÍLEK Václav 30.06.1950 CZE  Albrechtice 4:40:10 4. /nad 65/
47. 89 STIBOR Miroslav 04.11.1952 CZE  Ostrava 4:44:26 5. /nad 65/
48. 26 SIMON Alexander 17.11.1947 SVK   DS Žilina 4:47:52 6. /nad 65/
49. 81 ULMA Tomáš 12.10.1964 CZE  Praha 4:48:54 15. /46-55/
50. 73 REITER Anton 05.01.1954 AUT  Club Supermarathon Helia 4:53:32 11. /56-65/
51. 3 MÁČALA Jaroslav 16.08.1984 CZE  Maraton klub Seitl Ostrava 5:55:09 15. /do 45/
52. 1 JASEK Tadeusz 31.10.1951 POL  PZWLA NF  /nad 65/
53. 34 RADOMSKÝ Marek 12.03.1989 CZE  Ostrava NF  /do 45/
                 
        počasí: zataženo, polojasno, sucho, teplota asi -3°C - 0°C.  
poř.   příjmení jméno narození stát oddíl 21100 m kategorie
                 
01. 235 DOKULIL Zdeněk 15.09.1980 CZE  TJ Liga 100 Olomouc 1:20:29 1. /muži/
02. 226 GARNOL Radim 28.08.1987 CZE  MAX ELITE Team Sport Oatrava 1:23:29 2. /muži/
03. 217 DERKA Radim 22.07.1991 CZE  Přerov 1:24:54 3. /muži/
04. 206 MEUWIRTH Alexadr 15.12.1955 CZE  AK Emila ZÁTOPKA Kopřivnice 1:30:23 4. /muži/
05. 233 ŠKAPA Marek 06.09.1971 CZE  Maraton klub Seitl Ostrava 1:30:23 5. /muži/
06. 227 KREJČÍ Dalibor 13.04.1974 CZE  AK Emila ZÁTOPKA Kopřivnice 1:30:23 6. /muži/
07. 236 FROST Gary 16.10.1971 GBR  Team GB !!! 1:31:00 7. /muži/
08. 204 MIČKA Jaroslav 03.05.1960 CZE  AK Emila ZÁTOPKA Kopřivnice 1:32:20 8. /muži/
09. 205 SEVRÁNEK Patrik 28.02.1990 CZE  AK Emila ZÁTOPKA Kopřivnice 1:34:04 9. /muži/
10. 201 MONCZKA Daniel 18.06.1976 CZE  Karviná 5 1:35:22 10. /muži/
11. 209 VÁCLAVÍK Rostislav 15.11.1982 CZE  MADEJA sport Ostrava 1:35:44 11. /muži/
12. 203 WALA Petr 25.10.1971 CZE  BK SaK Ložiska Karviná 1:35:49 12. /muži/
13. 223 MALÍK Lukáš 23.11.1983 CZE  Maraton klub Seitl Ostrava 1:38:52 13. /muži/
14. 234 ČÍŽEK Petr 12.04.1984 CZE  OSTRAVA-Poruba 1:39:04 14. /muži/
15. 221 MRAJCA Tomáš 31.10.1972 CZE  Maraton klub Seitl Ostrava 1:39:42 15. /muži/
16. 225 DRASTICHOVÁ Magdaléna 23.05.1984 CZE  Maraton klub Seitl Ostrava 1:40:34 1. /ženy/
17. 240 PROBOSZOVÁ Zuzana 11.08.1972 CZE  Light Bike 1:41:32 2. /ženy/
18. 228 STANĚK Vladimír 05.09.1963 CZE  BD KARPO Ostrava 1:43:17 16. /muži/
19. 242 DVORSKÝ Ladislav 16.02.1965 CZE  Maraton klub Seitl Ostrava 1:48:01 17. /muži/
20. 241 KARAS Ivan 04.02.1988 CZE  Klub bláznů 1:48:18 18. /muži/
21. 243 ŽEBRÁK Zbyněk 16.12.1971 CZE  Lepus.cz 1:49:30 19. /muži/
22. 222 HRABUŠKA Jaroslav 17.08.1957 CZE  Maraton klub Seitl Ostrava 1:53:33 20. /muži/
23. 237 CELUCH Milan 07.03.1966 CZE  Havířov 1:57:23 21. /muži/
24. 239 NIKLOVÁ Michaela 07.04.1983 CZE  TEFI - TEX 1:59:15 3. /ženy/
25. 220 DEDEK Martin 15.10.1967 CZE  Ostrava 2:06:40 22. /muži/
26. 216 ŠVRČEK Jiří 18.01.1953 CZE  Ostrava 2:27:33 23. /muži/
27. 232 HVOLKA Petr 19.03.1975 CZE  Jump sport Frýdek-Místek NF  /muži/
28. 208 OBDRŽÁLEK Vít 00.00.1965 CZE  Lítající jelen C NF  /muži/
                 
                 
poř.   příjmení jméno narození   oddíl 10550 m kategorie
                 
01. 142 IVANOV Nikola 10.11.1985 CZE  Ostrava 0:39:44 1. /muži/
02. 139 BUBA Michal 09.04.1983 CZE  Maraton klub Seitl Ostrava 0:40:50 2. /muži/
03. 244 WALA Jan 15.03.1995 CZE  Havířov 0:42:22 3. /muži/
04. 121 BOŽA Václav 04.03.1996 CZE  Lowell pro Running Team Ost. 0:45:20 4. /muži/
05. 141 KOKOŘ Ivan 05.08.1989 CZE  Jof-X team Ostrava 0:46:20 5. /muži/
06. 125 CHLEBIŠ Ondřej 27.01.1989 CZE  Šilheřovice 0:47:21 6. /muži/
07. 137 LONDOVÁ Zuzana 26.12.1986 CZE  SK Černé plíce Ostrava 0:49:05 1. /ženy/
08. 122 ZAJÍČEK Petr 05.05.1970 CZE  OSTRAVA-Poruba 0:49:44 7. /muži/
09. 140 GOLOMB Jaroslav 20.10.1979 CZE  Ostrava 0:50:49 8. /muži/
10. 126 KRAVČÍK Adam 17.07.1989 CZE  Ostrava 0:51:07 9. /muži/
11. 143 ŽŮRKOVÁ Eva 27.11.1975 CZE  Jof-X team Ostrava 0:51:43 2. /ženy/
12. 123 KRAHULOVÁ Anna 16.03.1978 CZE  Klimkovice 0:51:51 3. /ženy/
13. 146 HÁJOVSKÝ Tomáš 15.02.1964 CZE  Hlučín 0:55:18 10. /muži/
14. 138 LONDA Jiří 20.04.1990 CZE  SK Černé plíce Ostrava 0:57:13 11. /muži/
15. 133 SOBCZYK Gabriela 08.11.1969 POL  SBD Energetyk Rybnik 1:06:18 4. /ženy/
16. 124 STANO Jozef 09.11.1943 CZE  Ostrava 1:09:45 12. /muži/
17. 145 KOŠŤÁLOVÁ Petra 15.05.1986 CZE  SK Černé plíce Ostrava 1:18:32 5. /ženy/
18. 136 ŠMIRÁKOVÁ Martina 28.11.1983 CZE  SK Černé plíce Ostrava 1:18:32 6. /ženy/