Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. ročník 15.1.2011

http://mkseitl.rajce.idnes.cz/2011-01-15_Maraton_memorial_Dubnicky/

maraton_memorial_dubnicky_020.jpg

Dobré počasí přilákalo na Maraton a půlmaraton J.Dubničky a Zimní Třebovickou pětku neuvěřitelných 103 běhuchtivých lidí.
Na maratonské trati nedal nikomu šanci Daniel Orálek. Trať zvládl za velmi slušných 2:34:29. V hospodě na vyhlášení pak prohlásil Tomáš Mrajca, náš majordomus, že Dan vlastně vytvořil světový rekord v tréninkovém maratonu :-) Tomáš toho nikdy moc nenamluví, ale když náhodou promluví, tak je to vždycky nějaká pecka :-) Na druhém místě skončil Roman Baláž a na třetím Miroslav Kadlec od Kyjova. V ženské kategorii zvítězila Adélka Esentierová (BET Ostrava) ve velmi slušném čase 3:15:40. Je však otázkou, jak se její tělo vyrovná s obrovskou závodní zátěží, kterou v poslední době podstupuje. Vždyť během tří lednových týdnů absolvuje tři maratony a 4 krátké závody. Ještě jí není ani třiadvacet.
Na druhém místě skončila naše Petra Pastorová a na třetím polská závodnice Alicja Banasiak.
V půlmaratonu bylo pořadí v mužích: Navrátil, Karkoška, Škapa  a v ženách: Kociánová, Škrdová (OR), Jerglíková.
Třebovická zimní pětka: Grycman (POL), Najvert, Jeziorski - Zbořilová, Pokorová, Pszczólka (POL)

denik.jpg

 

poř. příjmení jméno narození oddíl 42195 m kategorie
             
01. ORÁLEK Daniel 29.03.1970  AC Moravská Slávia Brno  2:34:29  1. /do 44/
02. BALÁŽ Roman 07.06.1965  Baláž Extrém Team Ostrava  2:50:55  1. /45-54/
03. KADLEC Miroslav 26.07.1962  Sokol Hovorany u Kyjova 2:56:22  2. /45-54/
04. JASEK Tadeusz 31.10.1951  Radziechowy /Polsko/ 2:57:36  1. /55-64/
05. BOROVEC Alexandr 20.01.1976  Choceň 2:58:37  2. /do 44/
06. PETRÁŠ Rostislav 30.08.1965  Novojický Kotuč 3:07:06  3. /45-54/
07. MOCZEK Andrzej 21.09.1960  Start Domena Bialsko Biala /Polsko/ 3:09:48  4. /45-54/
08. SLOWIOCZEK Roman 28.02.1959  Maraton Klub Seitl OSTRAVA 3:15:34  5. /45-54/
09. ESENTIEROVÁ Adéla 28.04.1988  Baláž Extrém Team Ostrava 3:15:40  1. ženy
10. HRABUŠKA Jaroslav 15.07.1957  Maraton Klub Seitl OSTRAVA 3:18:56  6. /45-54/
11. WALA Petr 25.10.1971  BK SaK Ložiska Karviná 3:23:16  3. /do 44/
12. HORÁK Pavel 08.08.1962  Barnex sport Brno 3:24:27  7. /45-54/
13. PASTOROVÁ Petra 06.01.1977  Maraton Klub Seitl OSTRAVA 3:25:42  2.ženy
14. DVORSKÝ Ladislav 16.02.1965  Maraton Klub Seitl OSTRAVA 3:25:42  8. /45-54/
15. SISORA Stefan 14.10.1949  Beskydek Bialsko Biala /Polsko/ 3:31:30  2. /55-64/
16. SMOLA Josef 09.02.1951  Maraton Klub Seitl OSTRAVA 3:35:09  3. /55-64/
17. SVOZIL Libor 05.10.1971  Maraton Klub Seitl OSTRAVA 3:43:27  4. /do 44/
18. HRČEK Petr 04.06.1961  Brandýs nad Labem 3:44:16  9. /45-54/
19. BEDNÁR Jaroslav 09.10.1970  Sušice u Uherského Hradiště 3:44:37  5. /do 44/
20. FLATANOVSKÝ Zdeněk 04.09.1961  Budišov nad Budišovkou 3:45:28  10. /45-54/
21. BANASIAK Alicja 20.09.1952  Beskydek Bialsko Biala /Polsko/ 3:46:48  3.ženy
22. PACHTOVÁ Iva 26.09.1970  Maraton Klub Seitl OSTRAVA 3:47:11  4.ženy
23. BUDÍK Karel 04.07.1956  TJ Sokol Miškovice 3:51:05  11. /45-54/
24. HOSTAŠA Karel 05.10.1971  Karlík 1971 Přerov 3:51:26  6. /do 44/
25. WOJACZEK Jacek 27.09.1964  FORMA Wodzislaw /POLSKO/ 3:55:19  12. /45-54/
26. KOLÁŘ Pavel 07.02.1962  Liga 100 Olomouc 3:56:07  13. /45-54/
27. BOROJA Drago 04.11.1953  Klub 100 maratona /SRBSKO/ 4:00:07  4. /55-64/
28. GEREC Jaroslav 11.07.1974  BK O5 Furča Košice  4:01:17  7. /do 44/
29. SADÍLEK Václav 30.06.1950  Albrechtice 4:07:03  5. /55-64/
30. VOSTRÝ Miroslav 19.06.1977  MK Kladno 4:10:07  8. /do 44/
31. ZEJDA Ivo 23.07.1956  Moravská Slávia Brno 4:12:14  14. /45-54/
32. ĆURULIC Vojislav 10.02.1953  Achiles /SRBSKO/ 4:23:07  6. /55-64/
33. ORŠOVÝ Zdeněk 12.10.1961  SBK WIKY Kyjov 4:35:26  15. /45-54/
34. MÁČALA Jaroslav 16.08.1984  Vážany u Uherského Hradiště 4:52:46  9. /do 44/
35. MACZÓ András 08.09.1949  Futa Pest /MAĎARSKO/ 4:56:59  7. /55-64/
36. ČERVENKA Dalibor 18.07.1970  TT Ostrava 5:04:22  10. /do 44/
37. ZIKEŠ František 25.03.1928  TJ Slezan Frýdek-Místek 5:25:15  1. /nad 65/
  ŠINDELEK Daniel 04.05.1965  Atletika Frýdek-Místek NF  /45-54/
             
   MACZÓ a ZIKEŠ startovali v 9:00 hodin.      
  počasí: trať čistá, bez sněhu, místy malé kaluže, teplota 7-9°C , zataženo, místy déšť a vítr, ke konci slunečno.
poř. příjmení jméno narození oddíl 42195 m kategorie
          21100 m  
01. NAVRÁTIL Boris 18.03.1992  AOP Opava 1:20:09  1. /do 44/
02. KARKOŠKA Petr 12.04.1973  BK SAK Ložiska Karviná 1:23:16  2. /do 44/
03. ŠKAPA Marek 06.09.1971  X-AIR Ostrava 1:23:44  3. /do 44/
04. ŠKRDLA Jan 09.06.1982  TJ Sokol Velká 1:24:01  4. /do 44/
05. KOCIÁNOVÁ Jiřina 18.11.1981  AHA Vyškov 1:24:58  1. ženy
06. PAVELKA Libor 25.02.1977  Ostrava 1:25:28  5. /do 44/
07. FOUSEK Jan 11.01.1991  Ostrava 1:25:35  6. /do 44/
08. MYNÁŘ Jiří 09.05.1965  MTB Ondřejník 1:27:16  1. /45-54/
09. PERKNOVSKÝ Radim 12.02.1982  SK Prostějov 1:27:32  7. /do 44/
10. HELEŠ Igor 12.12.1961  BK SAK Ložiska Karviná 1:28:34  2. /45-54/
11. JUŘICA Pavel 26.05.1979  Maraton klub Seitl OSTRAVA 1:30:14  8. /do 44/
12. MIKLOŠ Libor 23.06.1960  Raškovice 1:34:47  3. /45-54/
13. STOSZEK Jan 07.07.1976  Vodní záchranná služba Ostrava 1:35:12  9. /do 44/
14. KABAJA Jiří 31.07.1974  Opava 1:35:27  10. /do 44/
15. JORNÍČEK Petr 06.11.1965  Maraton klub Seitl OSTRAVA 1:36:32  4. /45-54/
16. LIPTÁK Radim 12.10.1979  Pepa Team Frýdek-Místek 1:37:18  11. /do 44/
17. KREJZL Henrich 27.09.1966  BK SAK Ložiska Karviná 1:37:56  5. /45-54/
18. SOKOL Karel 27.10.1972  Maraton klub Seitl OSTRAVA 1:38:32  12. /do 44/
19. KOUDELKA David 14.02.1973  Vodní záchranná služba Ostrava 1:39:24  13. /do 44/
20. ŠKRDOVÁ Danuše 29.07.1965  Maraton klub Seitl OSTRAVA 1:39:41  2. ženy
21. WOJTYLA Jaromír 19.07.1970  Vodní záchranná služba Ostrava 1:40:20  14. /do 44/
22. RUDICKÝ Radovan 16.08.1969  Maraton klub Seitl OSTRAVA 1:40:20  15. /do 44/
23. JERGLÍKOVÁ Veronika 03.04.1978  AO Kobeřice 1:40:20  3. ženy
24. KOVALUK Miroslav 19.04.1977  TT Ostrava 1:41:30  16. /do 44/
25. MACKŮ Jaroslav 19.11.1963  Slezská Ostrava 1:42:04  6. /45-54/
26. CHUDOMEL Ondřej 06.04.1979  Brušperk 1:43:15  17. /do 44/
27. MRAJCA Tomáš 31.10.1972  Maraton klub Seitl OSTRAVA 1:43:21  18. /do 44/
28. SKÁLA Jaroslav 20.11.1994  Ostrava 1:44:42  19. /do 44/
29. VAŠICA Adam 11.06.1994  TJ Sokol Vlkoš 1:44:56  20. /do 44/
30. RECHTENBERG Karel 22.12.1947  PJR Frenštát pod Radhoštěm 1:45:10  1. /55-64/
31. HLAVSA Tomáš 15.02.1983  Adamov 1:46:01  21. /do 44/
32. KRUCZYŃSKI Marian 23.10.1953  Źywiec /POLSKO/ 1:46:03  2. /55-64/
33. KOTEK Martin 24.11.1968  Vodní záchranná služba Ostrava 1:46:50  22. /do 44/
34. DĚDEK Beskydský 14.12.1945  Klub důchodců Orlová 1:47:15  1. /nad 65/
35. BEREMLIJSKI Petr 09.05.1976  Vodní záchranná služba Ostrava 1:47:20  23. /do 44/
36. JAVORSKÁ Karin 14.04.1973  BK SAK Ložiska Karviná 1:47:24  4. ženy
37. PODMELOVÁ Vilma 02.07.1962  AC Moravská Slavia Brno 1:50:12  5. ženy
38. SCHWARZOVÁ Petra 16.03.1968  Fryčovice 1:50:22  6. ženy
39. ŠVRČEK Jiří 18.01.1953  Ostrava 1:52:46  3. /55-64/
40. KUCHAŘOVÁ Libuše 28.06.1962  Maraton klub Seitl OSTRAVA 1:53:53  7. ženy
41. ZABLOUDIL Jan 11.05.1976  Přerov 1:53:53  24. /do 44/
42. JURČÍK Ladislav 30.09.1975  Ostrava 1:53:55  25. /do 44/
43. JERAKAS Jorgos 20.08.1940  BK SAK Ložiska Karviná 1:56:28  2. /nad 65/
44. VERNARSKÝ Jaroslav 22.04.1967  OFS KR Frýdek-Místek 1:59:11  26. /do 44/
45. BOŽOVÁ Věra 10.11.1966  Maraton klub Seitl OSTRAVA 2:01:55  8. ženy
46. KRČKOVÁ Šárka 20.05.1988  Liga 100 Olomouc 2:02:42  9. ženy
          15825 m TPO
  STEFANIAK Zbygniew 14.01.1974  POLSKO 3:18:39  1. /do 45/
          5275 m  
01. GRYCMAN Kazimierz 21.05.1972  Ciechowice /POLSKO/ 0:19:28  
02. NAJVERT Stanislav 31.10.1972  Fialové kobry 0:19:48  
03. JEZIORSKI Piotr 03.04.1978  Píšť 0:20:59  
04. SCHWARZBACHER Jan 19.04.1962  Maraton klub Seitl Ostrava 0:21:48  
05. ZBOŘILOVÁ Ivana 07.10.1982  Baláž Extreme Team Ostrava 0:22:27  
06. ŽÍDEK Roman 22.11.1977  Baláž Extreme Team Ostrava 0:22:38  
07. BAŽANOWSKI Rostislav 03.07.1965  Maraton klub Seitl Ostrava 0:22:40  
08. POKOROVÁ Jaroslava 22.10.1972  SC Maraton Plzeň 0:23:12  
09. PSZCZÓLKA Natalia 01.01.1986  Maraton klub Seitl Ostrava /POLSKO/ 0:24:19  
10. BACHRONÍKOVÁ Renata 05.01.1982  TT Ostrava 0:25:08  
11. HRADECKÁ Helena 02.06.1980  Brno 0:25:36  
12. BROŽ Jiří 05.06.1954  Maraton klub Seitl Ostrava 0:26:11  
13. KUBAČÁK Jiří 31.03.1983  TT Ostrava 0:27:20  
14. STUCHLÍK Karel 21.09.1937  BK Kravaře 0:28:15  
15. FEJGL Zdeněk 01.03.1942  BK Vratimov 0:28:50  
16. HUFOVÁ Daniela 03.04.1990  Baláž Extreme Team Ostrava 0:28:53  
17. STANO Jozef 09.11.1943  Ostrava 0:29:30  
18. BOŽA Václav 04.03.1996  Baláž Extreme Team Ostrava 0:31:05